TARAS 34 m2, BIOKOMINEK, WINDA, STANDARD PREMIUM

Mieszkanie | Sprzedaż | , Kraków-Krowodrza, ul. Starego Dębu

1 289 000 PLN

Cena
1 289 000 PLN
Cena za m2
20 460 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3 / 3
Numer oferty
28115/7649/OMS

Opis

Oferuję do sprzedaży komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m² (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa - Bronowicach.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku i jest w pełni wykończone oraz wyposażone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.
Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży, 34-metrowy taras, który stanowi idealne miejsce na relaks, obiad na świeżym powietrzu, gry w piłkę z dzieckiem czy radosną zabawę na trampolinie, tworząc prywatną strefę wypoczynku dla całej rodziny, czy spotkania z przyjaciółmi.
Wyjątkowego klimatu i przytulnej atmosfery w chłodne dni doda elegancki biokominek, sprzyjający chwilom relaksu w domowym zaciszu.

MIESZKANIE:

Mieszkanie posiada 63 m2 (72 po podłodze) i składa się z :

- salonu z aneksem kuchennym 20 m2
- sypialni 12 m2
- pokoju 16 m2
- pokoju 7,4 m2
- garderoby 3,8 m2
- łazienki 4,5 m2
- przedpokoju 8,3 m2
- tarasu 34 m2

Mieszkanie jest wyciszone.
Istnieje możliwość stworzenia schowka w poddaszu – 1,70m do kalenicy.
Sprzedający w cenie może zmienić kolorystykę ścian.

Ekspozycja południe, północ i wschód, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i słoneczne.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w Bronowicach, dzielnicy bardzo cenionej przez mieszkańców Krakowa. Osiedle znajduje się przy ścianie lasu, co zapewnia zieleń i spokój.
W zaledwie kilka minut można dotrzeć do obwodnicy Krakowa i autostrady A4, co zapewnia szybki wyjazd w każdym kierunku.
Do centrum miasta dojazd samochodem zajmuje około 15–20 minut.
W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe, m.in. Galeria Bronowice – około 8 minut jazdy, IKEA Kraków – około 8 minut oraz Leroy Merlin w odległości kilku minut. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort codziennego życia, szybki dojazd i kameralne otoczenie.
Na osiedlu dostępne są 3 place zabaw, przedszkole, sklep spożywczy, dentysta, fryzjer.
Miejsca postojowe pod blokiem.

ATUTY:

  • duży taras
  • biokominek
  • dużo zieleni
  • spokojna i cicha okolica
  • dobre nasłonecznienie
  • mieszkanie gotowe do wprowadzenia
  • świetna lokalizacja do życia i pod inwestycję
  • winda

CENA:

Cena za mieszkanie: 1 289 000 zł

Nasi eksperci finansowi z POWER FINANCES zapewnią uzyskanie najlepszego kredytu hipotecznego oraz ubezpieczenia.

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Anna Zaskórska
tel. 531-454-117
anna.zaskorska@powerinvest.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.



Anna Zaskórska

Anna Zaskórska

Specjalista ds. Nieruchomości

Dodatkowe informacje

Winda
Tak
Dostępne w okolicy
Przedszkole, Plac zabaw, Zabudowa niska, Las, Sklep
Komunikacja
Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Aleja Pokoju 1, 31-548 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com