usługi

O nas

o nas

Agencja Nieruchomości POWER INVEST

Jesteśmy częścią Grupy Finansowej POWER HOLDING SP. Z O.O. Świadczymy usługi na terenie całej Polski w zakresie finansowania, ubezpieczeń, szkoleń, pośrednictwa w branży nieruchomości i motoryzacyjnej, a także doradztwa biznesowego.

o nas

Na czym polega nasz sukces?

Jest on głównie efektem stosowania prekursorskich metod - prezentacje VR, stosowanie technologii okularów 3D, przygotowanie rzutu nieruchomości za pomocą dedykowanych aplikacji na tabletach, czy sesje zdjęciowe wykonane nowoczesnymi obiektywami szerokokątnymi przyjmujemy jako standard w naszej ofercie.

o nas

Nasza kompleksowa usługa jest odpowiedzią na Twoje potrzeby

Klienci POWER INVEST mają dostęp do bogatej oferty z rynku wtórnego, różnorodnych inwestycji ponad 300 deweloperów,możliwość skorzystania z pakietów wykończeniowych wnętrz, odbiorów technicznych mieszkań, skorzystania z bezpłatnej konsultacji z ekspertem ds. finansów i ubezpieczeń i wielu innych usług związanych z zakupem lub wynajmem nieruchomości.

o nas

Naszą pozycję na rynku wzmacnia współpraca z silnymi partnerami

Global Investor Club, Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN, Zrozumieć Nieruchomości, z którymi organizujemy liczne konferencje i szkolenia na terenie całej Polski i nie tylko. Naszą wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne publikacje w pismach branżowych i nie tylko.

Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POWER HOLDING Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Grzegórzecka 73A / BU1, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej