usługi

Najem nieruchomości

Poznaj proces najmu nieruchomości z POWER INVEST

najem nieruchomości

Znajdziemy Ci nowe, wymarzone mieszkanie

Nasza nowa wyszukiwarka zapewnia łatwe i intuicyjne użytkowanie. Zyskasz dostęp do tysięcy nieruchomości - zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego - posiadamy ofertę ponad 300 deweloperów!

najem nieruchomości

Innowacja kluczem do sukcesu

Tylko u nas masz możliwość poznania wnętrz nieruchomości za pomocą okularów 3D. Dzięki temu będziesz mógł poznać najlepsze oferty nie wychodząc z naszego biura.

najem nieruchomości

Dedykowany agent

Zapewniamy maksymalny komfort korzystania z naszych usług. Ty określisz swoje preferencje, a dedykowany agent przejmie wszelkie inne obowiązki - od wybrania skrojonej na Twoje potrzeby oferty, po prezentację mieszkania/domu/lokalu.

najem nieruchomości

Przeprowadzenie przez wszelkie formalności

Twój dedykowany agent pomoże Ci przejść cały proces formalny związany z najmem. Od sprawdzenia stanu prawnego wybranej nieruchomości, po podpisanie ostatecznej umowy najmu oraz zdanie protokołu zdawczo-odbiorczego. Zyskasz gwarancję bezpiecznie przeprowadzonej transakcji.

Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POWER HOLDING Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Grzegórzecka 73A / BU1, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej