usługi

Inwestycje w nieruchomości

Zainwestuj w nieruchomości z POWER INVEST

zakup nieruchomości

Inwestycje w grunty

Nieruchomości w malowniczo położonych miejscowościach na terenie całego kraju, to nie tylko doskonały sposób na ulokowanie Twojego kapitału, ale także pierwszy krok do realizacji marzeń o domu bądź innej nieruchomości w najpiękniejszych zakątkach Polski.

zakup nieruchomości

Inwestycje w miastach Polski

Zainwestuj w mieszkania lub lokale położone w największych miastach Polski. Takie nieruchomości to gwarancja wysokiej stopy zwrotu, a dzięki temu doskonały sposób do osiągnięcia niezależności finansowej. Powierz nam zarządzanie Twoją nieruchomością i ciesz się wolnym czasem.

zakup nieruchomości

Inwestycje w apartamenty typu condo

Oferta skierowana dla inwestorów ceniących wartość dynamicznie rozwijających się ośrodków turystycznych. Jednym z najbezpieczniejszych i zarazem najpewniejszych metod inwestowania swojego kapitału to zakup nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Gwarantuje to wysoką stopę zwrotu, która może znacznie przekroczyć zysk z Twojej lokaty bankowej.

zakup nieruchomości

Inwestycje za granicą

Własne mieszkanie czy dom w ciepłych krajach położonych w basenie Morza Śródziemnego to doskonała inwestycja. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także współpracy z zagranicznymi firmami, pomożemy Ci znaleźć nieruchomość, która będzie nie tylko spełnieniem twoich marzeń, ale będzie także na Ciebie zarabiać.

Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POWER HOLDING Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Grzegórzecka 73A / BU1, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej