usługi

Pakiety Wykończeniowe

Zaprojektuj i wykończ z nami swoje mieszkanie

pakiety wykończeniowe

Pakiet POWER

Kupiłeś mieszkanie pod wynajem i chcesz, aby jak najszybciej zaczęło przynosić zyski? W Pakiecie Inwestycyjnym zawarliśmy produkty i materiały pozwalające na doprowadzenie lokalu w stanie deweloperskim do etapu, w którym potrzebne będą już tylko meble. Zajmiemy się projektem, zakupami i wykończeniem.

pakiety wykończeniowe

Pakiet POWER PLUS

Zależy Ci na sprawnym i estetycznym wykończeniu mieszkania, ale dysponujesz ograniczonym budżetem? Oferujemy dobrej jakości materiały wykończeniowe w przystępnych cenach, a do tego doskonale zorganizowaną ekipę, która wykończy Twoje lokum pod klucz już po 6 do 8 tygodni. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze.

pakiety wykończeniowe

Pakiet POWER PREMIUM

Marzysz o oryginalnym wnętrzu, w którym będziesz mógł się zrelaksować i zapomnieć o otaczającym świecie? Drewniane podłogi, efektowne kolekcje gresów i glazury, szeroka paleta kolorów. To tylko część oferowanych możliwości. Architekt podpowie, jak możesz je wykorzystać w swoim mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POWER HOLDING Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Grzegórzecka 73A / BU1, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej