usługi

Zakup nieruchomości

Poznaj proces zakupu nieruchomości z POWER INVEST

zakup nieruchomości

Znajdziemy Ci nowe, wymarzone mieszkanie

Nasza nowa wyszukiwarka zapewnia łatwe i intuicyjne użytkowanie. Zyskasz dostęp do tysięcy nieruchomości - zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego - posiadamy ofertę ponad 300 deweloperów! Nasi agenci przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy od A do Z.

zakup nieruchomości

Innowacja kluczem do sukcesu

Tylko u nas masz możliwość poznania wnętrz nieruchomości za pomocą okularów 3D. Dzięki temu będziesz mógł poznać najlepsze oferty nie wychodząc z naszego biura.

zakup nieruchomości

Wykończymy i urządzimy Twoje mieszkanie

Marzy Ci się piękne, przygotowane pod klucz mieszkanie? Przedstaw nam swoją wizję, wybierz jeden z naszych pakietów wykończeniowych, a my zapewnimy Ci architekta i grono specjalistów, którzy przejmą wszelkie inne obowiązki. Klucze do gotowego M otrzymasz po 6 - 8 tygodniach.

zakup nieruchomości

Dobierzemy najlepszy dostępny kredyt

Po wyborze wymarzonej nieruchomości, należy określić, w jakiej formie zostanie sfinansowana - gotówkowo, lub kredytem. Gdy zdecydujesz się na drugi wariant, zapewnimy Ci bezpłatną konsultację z naszym ekspertem. Unikniesz czasochłonnego krążenia po bankach w poszukiwaniu idealnie dopasowanej oferty- my zrobimy to za Ciebie.

zakup nieruchomości

Ubezpieczymy Ciebie i Twoje mieszkanie

Bezpieczeństwo to podstawa. Dlatego oferujemy konkurencyjne pakiety ubezpieczeń zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i ich mieszkań - ubezpieczenie chroni przed zdarzeniami losowymi jak np. zalaniem, pożarem. Można je również rozszerzyć o kradzież, dewastację oraz odpowiedzialność OC.

zakup nieruchomości

Przygotowanie protokołu zdawczo - odbiorczego nieruchomości

Nasz agent umieści w protokole dokładne informacje odnośnie stanu nieruchomości, wyposażenia, informacje o stanie liczników.

Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POWER HOLDING Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Grzegórzecka 73A / BU1, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej