usługi

Kredyty i ubezpieczenia

Wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu oraz ubezpieczenia

zakup nieruchomości

Kredyt

Nasi eksperci przeprowadzą szczegółową diagnozę Twoich potrzeb, aby dobrać Ci najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe. Porównamy i przedstawimy Ci najlepsze oferty ponad 20 współpracujących ​ z nami banków. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania oraz pomogą Ci w sporządzeniu listy niezbędnych dokumentów - dzięki temu Twoja decyzja była w pełni świadoma, a proces finansowania całkowicie bezpieczny.

Więcej informacji
zakup nieruchomości

Ubezpieczenie

Potrafimy wypracować taki zakres ochrony ubezpieczeniowej, który zapewni pełną satysfakcję w rozsądnej cenie. Oferujemy konkurencyjne pakiety ubezpieczeń zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i ich mieszkań - ubezpieczenie chroni przed zdarzeniami losowymi, jak np. przed zalaniem, pożarem. Można je również rozszerzyć o kradzież, dewastację oraz odpowiedzialność OC.

Więcej informacji

Formularz kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POWER HOLDING Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest POWER HOLDING Sp. z o.o. z siedzibą przy Grzegórzecka 73A / BU1, 31-559 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@powerinvest.pl… czytaj więcej